Obchodní podmínky

Objednávky

Více o objednávání v sekci „Nápověda – Jak objednávat?“

Expedice zboží

Vámi odeslanou objednávku obratem potvrzujeme. Zboží z takto potvrzené objednávky, které je ihned k expedici, zašleme ještě týž den (platí pro objednávky podané dopoledne) nebo nejpozději následující den přepravní službou PPL. Zboží z objednávky, které není ihned k expedici, registrujeme a dodáme nejpozději do 3 týdnů, pokud není dohodnuto jinak.

Převzetí zásilky příjemcem

Při přebírání zásilky je příjemce povinen provést kontrolu, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Tato kontrola se netýká obsahu zásilky. Pokud jsou při přejímce zjištěny zjevné vady, odpovídá příjemce za to, aby tato skutečnost byla oznámena písemně v okamžiku doručení zápisem do přepravního listu a následným nahlášením dodavateli. U poškozené zásilky příjemce uchová kompletní obal pro úplnou evidenci škody přepravcem. Pokud nebude proveden zápis do přepravního listu, nebude příjemci uznán nárok na reklamaci a případnou náhradu škody.

Příjemce je povinen zajistit oznámení skrytého poškození zásilky přepravní společnosti a zároveň dodavateli bez odkladu, nejpozději však do 3 pracovních dnů ode dne, kdy byla zásilka doručena, a vyžádat si sepsání zápisu o škodě.

Cena přepravy

Zboží zasíláme přepravní službou PPL.
Cena je 119,– Kč bez DPH za libovolně velkou zásilku v rámci ČR,
není-li dohodnuto jinak. Přepravní služba doručí zásilku v rámci ČR do 24 hodin.

Platební podmínky

Platí se předem nebo v hotovosti při přejímce, není-li ujednáno jinak. Při opakovaných odběrech je možno dohodnout platbu fakturou. Při nedodržení doby splatnosti účtujeme 0,05% z dlužné částky za každý den prodlení. Zboží zůstává až do jeho úplného zaplacení majetkem dodavatele.

Prohlášení k zásadám zpracování osobních údajů fyzických osob

Ke stažení: ZDE. (pdf, 510 kB)

Ceny

Všechny ceny jsou uváděny bez DPH i s DPH. Dodavatel si vyhrazuje právo ceny měnit bez předchozího upozornění zveřejněním nového ceníku.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

PALA, s.r.o. je zapojena do kolektivního systému REMA – ekologické nakládání s elektroodpadem.
Při prodeji zboží s možností elektrického napájení je automaticky účtován k položce poplatek za likvidaci elektroodpadu. Výše poplatku je stanovena dle aktuálního sazebníku REMA System.
PALA, s.r.o. je také zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM, číslo EK-F06020454.

Prodejní slevy

Na větší množství jednoho druhu zboží je možno dohodnout slevu. Konzultujte, prosím, s námi. Kontakt

Reklamace

Dodavatel si vyhrazuje právo odborně posoudit oprávněnost reklamace. Při reklamaci je nezbytné přiložit vyplněný servisní formulář. Opravy jsou prováděny výhradně u dodavatele, není-li dohodnuto jinak (velké stroje). Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení nebo závady vzniklé nevhodným zacházením vybočujícím popisu v návodu k obsluze. Dodavatel hradí cenu náhradních dílů.