Lepičky Fastbind | PALA.cz
CZ

EN

0

OBLÍBENÉ PRODUKTY

0
Porovnat
MŮJ KOŠÍK: 0,00
Do dopravy zdarma zbývá 2 420
Menu

Lepičky Fastbind

Datum:7.8. 2019

Představujeme vám ucelenou řadu lepiček finského výrobce Maping, který zde zužitkoval 25 let zkušeností ve vývoji a výrobě této technologie. Lepičky Fastbind, využívající hot-melt technologii lepení, patří mezi nejpopulárnější metodu vazby knih a nabízí řešení profesionální úpravy dokumentů lepením v pravém slova smyslu.
 
Patentované řešení systému Fastbind má velmi jednoduchou a rychlou obsluhu. Zdrsňovací válec Fastbind PGO (Paper Grain Opening System), osazený dvojitou řadou zubů, narušuje vlákna papíru ve hřbetu knižního bloku, čímž umožňuje lepidlu proniknout hlouběji. Na rozdíl od jiných zdrsňovačů, které hranu hřbetu nasekávají a způsobují tak nejen hluk, ale také produkují hodně papírového prachu, je tento Fastbind PGO koncept zcela nehlučný a bezprašný.
 
Knižní vazba může být následně jednoduše dokončována do standardizovaných, ale zejména však personalizovaných tvrdých i měkkých knižních desek. Pro výrobu personalizovaných tvrdých knižních desek je určeno zcela jedinečné řešení v podobě montážních osvitových stolů produktové řady CASEMATIC. Ideálního výsledného vzhledu knižní vazby dosáhnete za pomoci termálního lisu Fastbind Presso, kterým, po vlepení knižního bloku do tvrdých desek, vylisujete v místě ohybu desek hlubokou hřbetní drážku.
 
Fastbind tak nabízí kompletní dokončovací řešení pro digitálně tištěné dokumenty umožňující výrobu vysoce kvalitní lepené vazby např. brožur, prezentací, stejně tak jako zakázkovou výrobu knih od několika svazků až po řádově tisícové náklady opravdu v jakémkoli prostředí.
 

© 2024 PALA, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena 

Programia - internetové obchody