RENZ AUTOPUNCH 360 digital | PALA.cz
CZ

EN

0

OBLÍBENÉ PRODUKTY

0
Porovnat
MŮJ KOŠÍK: 0,00
Do dopravy zdarma zbývá 2 420
Menu
Výrobce: RENZ
Kód zboží: REBAP360
Dostupnost:
Vaše cena produktu
Automatický děrovací stroj. Max. formát 360 x 360 mm, děrovací kapacita jednoho cyklu až do 2,4 mm, kapacita stroje až 100 000 proděrovaných listů 80g/hod, ovládací panel.
Soubory ke stažení

Parametry

  • Hmotnost 680 kg
  • Záruka 12 měsíců
  • Značka RENZ
  • Počet balení v kartonu 1
  • Skupina elektrozařízení 4-13-3
  • Náklady na recyklaci 1360.00 Kč bez DPH
  • Celní sazebník 84418000

Popis

Plně automatický děrovací stroj špičkového německého výrobce RENZ disponující inovativní děrovací technologií, dokáže velmi efektivně pokrýt celou řadu požadavků i při děrování méně objemných zakázek.
Kapacita stroje na hranici až 100 000 proděrovaných listů 80g papíru/hod.
Dvoudílná děrovací jednotka s možností převrácení segmentů šetří investici do dvou samostatných nástrojů. Jednotlivé razníky je možno individuálně vyřadit z provozu. K dispozici široká škála děrovacích matric.
Nastavení formátu nevyžaduje použití žádného speciálního nářadí.
Nastavení probíhá z ovládacího panelu pomocí krokových motorů a je plně automatické. Přenastavení formátu tak proběhne velmi snadno a rychle.
Min. formát (děrovaná x neděrovaná strana) je 100 x 85 mm, max. formát 360 x 360 mm.
 
Funkce stroje jsou ovládány a kontrolovány přímo z ovládacího panelu stroje. Podávací mechanismus stroje využívá zdokonalený „2-prstý“ uchopovací systém, který si poradí s pestrými druhy papírů v různých gramážích i s lepenkou obecně (rozpětí gramáží 60-400g). Doplňkově možno volit rozfuk. Děrovací kapacita jednoho cyklu může být nastavena až do 2,4 mm tloušťky svazku. Proděrovaný svazek papíru je následně skrze otáčecí buben obrácen do vykladače, čímž je zachována posloupnost původního snesení.
 
Stroj je možno používat kontinuálně, tzn. že lze nakládat a vykládat za chodu, bez vypnutí stroje. Rychlost stroje je možno nastavit v rozmezí 40-120 děrovacích cyklů / min. Celková heavy-duty konstrukce stroje s použitím špičkových komponentů předurčují AP 360 k dlouhodobé životnosti s minimálním opotřebením.
 
Celý stroj je velice kompaktní, na kolečkách, je možno jej tudíž velice rychle přemístit.
Konfigurace stroje: nakladač „páternoster“ a vykládací jednotka „jogger“.

© 2024 PALA, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena 

Programia - internetové obchody