SYMBIO | PALA.cz
CZ

EN

0

OBLÍBENÉ PRODUKTY

0
Porovnat
MŮJ KOŠÍK: 0,00
Do dopravy zdarma zbývá 2 420
Menu
Úvod Značky SYMBIO

SYMBIO

SYMBIO

Společnost Symbio Media Group založená v roce 2015 dodává nelepivé elektrostatické materiály pro polygrafický průmysl a reklamní společnosti.

Inovativním produktem Symbio je elektrostatická sila, která nahrazuje lepidlo a eliminuje nevýhody z jeho používání.


Poznámkové bločky Symbionotes

Nenahraditelné nejen v kanceláři!

Nová generace poznámkových bločků bez použití lepidla. Opravdová revoluce v kanceláři, domácnosti nebo škole! Elektrostatické poznámkové bločky 

si získají srdce každého, díky svému všestrannému využití.
Popisovatelná fólie Symbioflipcharts

Nepostradatelný v kanceláři a nejen tam!

Tradiční flipcharty již nejsou potřeba. Stačí vám stěna, okno, zrcadlo či dveře. Flefibilita elektrostatických flipchartů vám umožňuje interaktivní prezentaci kdekoliv.

Snadno popisovatelné běžnými fixami na barevnou stranu, mazatelnými fixami na zadní stranu. To vám dává možnost opakovaného použití. 

Na povrchu drží klidně týdny i měsíce. Narozdíl od klasických flipchartů lze snadno a rychle přemístit a použít znovu a znovu.Nová generace letáků a plakátů

SymbioCling je elektrostaticky nabitá PP fólie na lepenkové podložce pro ofset a UV ofset. Jednoduchá aplikace, přemístitelné bez přetrhnutí, nezanechává žádné lepkavé stopy. 

Výborný marketingový nástroj vhodný do interiéru.

Revoluce v reklamním odvětví pro branding, odlišení, WOW efekt za rozumné náklady.Výrobky značky SYMBIO najdete ve všech těchto kategoriích:

© 2024 PALA, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena 

Programia - internetové obchody