Uchida AeroCut X - řezací, rýhovací stroj | PALA.cz
CZ

EN

0

OBLÍBENÉ PRODUKTY

0
Porovnat
MŮJ KOŠÍK: 0,00
Do dopravy zdarma zbývá 2 420
Menu

Uchida AeroCut X - řezací, rýhovací stroj

Výrobce: UCHIDA
Kód zboží: UCHAEROCUTX
Dostupnost:
Doplnění skladu:

1 ks

10.07.2024 1 ks

Vaše cena produktu
Finalizace digitálních i ofsetových tisků - profesionální řezání, rýhování a perforace do velikosti archu 370 x 750 mm, až 400 g/m2. Vzduchové nakládání archů.

Parametry

 • Typ řezačky automatická programovatelná
 • Typ podání archů do stroje vzduchový pás s horním podáním
 • Maximální velikost archu na vstupu 370 x 750 mm
 • Minimální velikost archu na vstupu 210 x 210 mm
 • Automatické zpracování archů papíru ano
 • Maximální gramáž zpracovávaného papíru 400 g / m2
 • Minimální gramáž zpracovávaného papíru 120 g / m2
 • Řezání podélné a příčné 6 x podélný rotační nůž a 1 x příčný rovný nůž
 • Rýhování příčné 5 úrovní hloubky rýhy
 • Perforace podélná 2 x rotační nůž s ručním nastavením pozice
 • Minimální velikost papíru na výstupu 55 x 45 (š x d) mm
 • Perforace příčná ne
 • Maximální výška stohu papíru na vstupu 100 mm
 • Rychlost řezání 21 navštívenek 8,6 archů formátu SRA3 / min
 • Rychlost řezání 8 pohlednic 13,3 archů formátu SRA3 / min
 • Rychlost řezání A3 s jednou rýhou uprostřed 20 archů formátu SRA3 / min
 • Napájení 240 V
 • Rozměry (Š x V x H) 1062 x 1076 x 763 mm
 • Hmotnost 270 kg
 • Produktové číslo 11201014164002
 • Záruka 24 měsíců
 • Značka UCHIDA

Popis

Progresivní technologie zpracování nejen digitálního tisku. Automatické řezání, rýhování a perforace se vzduchovým podáním archů.
Základní filozofií stroje je přesnost, jednoduchost obsluhy a spolehlivost. 
 
AEROCUT X je dále technicky zdokonaleným následníkem předchozího velmi úspěšného modelu AeroCut ONE.
 
 •  Spolehlivé vzduchové podání archů  

Podání archů do stroje je zásadní iniciační operací při zpracování tiskových archů.

AEROCUT X má patentovaný vzduchový systém s vysokou mírou spolehlivosti podání jednotlivého archu. Riziko zdvojeného podání je maximálně sníženo a přispívá k celkové vysoké efektivitě zpracování zakázky. Nově zabudovaná ultrazvuková detekce zdvojeného podání nyní navíc umožňuje přesnější kontrolu zdvojeného podání, a to i v případě nakládání černých nebo celoplošně potištěných archů.

                                            

    Přesnost

AEROCUT X je navržen, sestrojen a kalibrován japonskými vývojáři a inženýry. Přesnost opakovaných operací je základním kritériem vývoje. K tomu přispívá robustní celokovová konstrukce. Promyšlená jednoduchost mechanické konstrukce výrazně zvyšuje spolehlivost po celou dobu životnosti stroje.

 

    Integrovaný modul rýhování

AEROCUT X s integrovaný rýhovacím modulem je ideálním řešením pro vysoce variabilní malonákladové zpracování digitálního tisku. Rostoucí požadavky tisku na papír vysoké gramáže si žádají nevyhnutelně rýhování papíru před jeho dalším skládáním. 

 

Základní funkce charakteristika:

    Rýhovací modul - Rýhování rýhovacím nástrojem proti drážce. Rýha je prováděna napříč směru pohybu papíru. Pohybem páky lze nastavit 5 úrovní hloubky rýhy. Speciální povrch rýhovacího nástroje je šetrný vůči tisku. Nově integrována funkce dvou taktů nástroje pro široké rýhy.

    Nože podélného řezání -  Stroj je osazen dvěma kazetami s jedním nožem a dvěma kazetami se dvěma noži s pevným rozestupem sloužící pro podélné řezání. (souběžné se směrem pohybu papíru) Nože jsou konstruovány jako samoostřící.

    Vzduchová podávací jednotka - Horní trojitý vzduchový nakládací pás zajišťuje vysokou spolehlivost podání papírových archů a významně tím snižuje riziko uvíznutí archů ve stroji. Podává jednotlivé archy ze shora stohu naloženého na nakládacím stole stroje. Patentovaný vzduchový systém s bočním i čelním rozfukem si poradí s problematickými papíry s leštěným povrchem až do plošné hmotnosti 400 g/m2. Parametry rozfuku lze korigovat prostřednictvím ovládacího panelu. Detekce čtecí značky. Systém eliminuje nepřesnosti v pozičním umístění tisku vůči archu papíru. 

    Ultrazvukový detektor zdvojeného podání - Nová ultrazvuková detekce zdvojeného podání nyní umožňuje přesnější kontrolu zdvojeného podání, a to i v případě nakládání černých nebo celoplošně potištěných archů. Při detekci dvou archů stroj krátkodobě upraví intenzitu rozfuku a opakuje podání. Tím se zajišťuje špičková spolehlivost podání.

    Intuitivní ovládání – Barevný 7“ dotykový ovládací panel je významným prvkem odrážející jednoduchost obsluhy jako základní filozofii stroje. Ovládání je intuitivní a nevyžaduje žádné specifické znalosti. 

    Flexibilní šíře výstupních objektů - Na rozdíl od starší verze stroje je možné zpracovávat při jednom průchodu archu strojem různé šíře výstupních objektů.

    Robustní podélné nože a příčný nůž - Nože jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší jakosti s cílem maximálního prodloužení jejich životnosti. Konstrukce kazet s noži je uzpůsobena pro samoostření nožů. Lze řezat papír až do plošné hmotnosti 400 g/m2.

    Operabilita a rychlost - Je základní filozofií návrhu stroje. Programy lze snadno a rychle vybírat z menu. Vytváření a úprava stávajících uložených programů je velmi snadná. Obsluha má tím zajištěnu vysokou variabilitu zpracování tisků v co nejkratší době.

    Snadná údržba - Podávací válce lze uživatelsky snadno vyjmout. Tím je usnadněno odstranění nečistost.


Volitelné příslušenství- specifikace:

    Čtečka čárového kódu - umožňuje čtení čárového kódu na archu pro jednoduchou detekci a volbu typu zakázky.

    LAN konektor - umožňuje připojení stroje k počítačové síti pomocí datového kabelu.

    Lytrod Intellicut Global 1 letá licence - PC software, který umožňuje efektivní tvorbu šablon zakázek, přidávání čárového kódu a čtecí značky do souborů PDF. Umožňuje přímé odeslání hotové zakázky do řezačky prostřednictvím počítačové sítě. 1 letá licence je standardní součástí dodávky nového stroje.

(Instalace a aktivace softwaru je uživatelská záležitost plně v kompetenci provozovatele zařízení. Pro případný nákup prodloužení licence se provozovatel obrací přímo na výrobce, kterým je Lytrod Software Inc., 2573 Clay Bank Road, Suite 4 Fairfield, California 94533.)

    Perforační modul - dva rotační nože pro podélnou perforaci (ve směru pohybu papíru). Ruční nastavení pozice.

    Řezná jednotka pro 25 vizitek - umožňuje nařezání 25 ks vizitek s prořezem z archu velikosti SRA3.

    Výstupní pásový dopravník - výstupní pásový dopravník s délkou 750 mm. Umožňuje přehledné uspořádaní hotových produktů.
Příslušenství a kompatibilní produkty


© 2024 PALA, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena 

Programia - internetové obchody