NOVINKA - Držáky monitorů BRATECK | PALA.cz
0

OBLÍBENÉ PRODUKTY

0
Porovnat
MŮJ KOŠÍK: 0,00
Do dopravy zdarma zbývá 2 420
Menu

NOVINKA - Držáky monitorů BRATECK

S držáky monitorů Brateck se vaše pracoviště stane efektivnějším a pohodlnějším. Umožňují snadné nastavení monitoru na úroveň očí, plynulé nastavení výšky obrazovky i úhlu, čímž zmírňuje svalové napětí ramen a krku. Předcházejte bolesti zad a šíje - dbejte na svoje zdraví!

Člověk se sedavým zaměstnáním stráví až 80 000 hodin svého života v kanceláři.  Vytvořte si pro svoji práci příjemné, zdravotně přívětivé prostředí. Provedení držáků Brateck umožňuje zachovat pracovní plochu v čistotě a pořádku bez viditelných kabelů. Zároveň si zvětšíte svůj pracovní prostor. 


Benefity práce s držákem monitoru:

  • Zmírní napětí svalů krku, ramen a krční páteře, předcházíte tak zdravotním komplikacím.
  • Snadná manipulace s displejem přímo na míru uživateli - možné nastavení obrazovky až o 360°.
  • Minimalistický a moderní design, elegantní barva černá mat.
  • Technologie mechanických pružin nebo plynových vzpěr umožňuje snadné nastavení monitoru pro práci a sdílení obrazovky.

Doporučujeme model: Držák monitoru Brateck LDT60-C012 jedno rameno mechanická pružina Heavy Duty.

Díky odolné ocelové konstrukci poskytuje stabilní podporu pro jeden monitor s úhlopříčkou 17" až 45" a hmotností až
16 kg u normálního monitoru a 13 kg  u prohnutého monitoru.

Při výběru držáku monitoru:

  • Zvolte velikost monitoru v závislosti na druhu vykonávané práce a požadovaném stupni rozlišení. Větší nemusí vždy znamenat lepší. Čím je monitor větší, tím musí být i vzdálenost mezi ním a uživatelem větší.
  • Monitory by měly být umístěny ve stejné výšce v závislosti na potřebách uživatele a velikosti displeje. Pokud značnou část práce (více než 60% provádíte pouze na jednom monitoru - umístěte ho přímo před sebou a dodatečný monitor vedle něj na straně dominantního oka.
  • Zjistěte, které oko máte dominantní.            

    Z dlaní vytvořte trojúhelník tak, aby se Vaše palce navzájem dotýkaly, a aby horní části prstů jedné ruky zakrývaly prsty druhé ruky. Zvolte před vámi určitý objekt a následně na něj nasměrujte trojúhelník z prstů, tak abyste cíl dobře viděli. Zavřete nejprve jedno oko, pak druhé. Objekt by při pohledu jedním okem neměl změnit svou polohu, při pohledu druhým okem by se měl objevit mimo trojúhelník.

Oko, při pohledu kterým daný předmět nezměnil svou polohu, je Vašim dominantním okem. 


Vyberte si z různých variant - Řada produktů Brateck™ umožňuje výběr pro připevnění jednoho nebo dvou monitorů. Zajímavou novinkou je držák laptopu NBH-2.


                    NÁŠ TIP!
Držák laptopu Brateck NBH-2 je inovativní a praktický způsob, jak zvýšit pohodlí a produktivitu při práci s notebookem. Tento moderní držák na laptopy kombinuje elegantní design s vysokou funkcionalitou, což vám umožní využít plně potenciál vašeho laptopu.     

         


© 2024 PALA, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena 

Programia - internetové obchody