Objevte kouzlo Symbionotes | PALA.cz
CZ

EN

0

OBLÍBENÉ PRODUKTY

0
Porovnat
MŮJ KOŠÍK: 0,00
Do dopravy zdarma zbývá 2 420
Menu

Objevte kouzlo Symbionotes

Představujeme novou generaci poznámkových bločků a elektrostatických fólií. Perfektně drží na všech typech povrchů bez lepidla, používejte je znovu a znovu.

Používání lepidla je minulostí. Budoucnost patří elektrostatice!


Napište cokoliv, přiložte kamkoliv (zeď, dřevo, sklo, tabule, plast, ...) posouvejte, přemísťujte a znovu přiložte! Jednoduché zábavné užitečné. Nenahraditelné v každé kanceláři, škole, domácnosti i prodejně. 
Poznámkové bločky Symbionotes

Nenahraditelné nejen v kanceláři!

Nová generace poznámkových bločků bez použití lepidla. Opravdová revoluce v kanceláři, domácnosti nebo škole! Elektrostatické poznámkové bločky 

si získají srdce každého, díky svému všestrannému využití.


Popisovatelná fólie Symbioflipcharts

Nepostradatelný v kanceláři a nejen tam!

Tradiční flipcharty již nejsou potřeba. Stačí vám stěna, okno, zrcadlo či dveře. Flefibilita elektrostatických flipchartů vám umožňuje interaktivní prezentaci kdekoliv.

Snadno popisovatelné běžnými fixami na barevnou stranu, mazatelnými fixami na zadní stranu. To vám dává možnost opakovaného použití. 

Na povrchu drží klidně týdny i měsíce. Narozdíl od klasických flipchartů lze snadno a rychle přemístit a použít znovu a znovu.


Elektrostatická potisknutelná fólie

Nová generace letáků a plakátů

SymbioCling je elektrostaticky nabitá PP fólie na lepenkové podložce pro ofset a UV ofset. Jednoduchá aplikace, přemístitelné bez přetrhnutí, nezanechává žádné lepkavé stopy. 

Výborný marketingový nástroj vhodný do interiéru.

Revoluce v reklamním odvětví pro branding, odlišení, WOW efekt za rozumné náklady.


© 2024 PALA, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena 

Programia - internetové obchody