Slavíme 30 let | PALA.cz
CZ

EN

0

OBLÍBENÉ PRODUKTY

0
Porovnat
MŮJ KOŠÍK: 0,00
Do dopravy zdarma zbývá 2 420
Menu

Slavíme 30 let


Letošní rok slavíme 30. výročí založení společnosti PALA, s.r.o. Při této příležitosti bychom rádi poděkovali všem partnerům a zákazníkům, díky nimž jsme se mohli za poslední tři dekády rozvíjet v oblasti polygrafie a kancelářské techniky.
23.12.1991 byla společnost založena jako dodavatel kancelářské techniky francouzského výrobce LAMIREL. Od té doby jsme ušli dlouhou cestu a portfolio našich produktů se rozšířilo o řadu dalších renomovaných značek, jako Fellowes, RENZ, EBA, Magnetoplan, Plockmatic, Morgana a další.Představujeme nové logo!

Rádi bychom vám k této příležitosti představili nové logo naší společnosti, se kterým vyrážíme do nového období.

Původní logo reprezentovalo PALU třicet let! Současné logo je spojeno především s úspěchy firmy za celé toto dlouhé období, proto hlavní symboly ponecháváme.


A co si pod tím představit, co má nové logo vyjadřovat?


Dominantním prvkem je kruh – podstata všeho, propojený šipkou – ukazatel vlastní cesty a směru vpřed, symbolizuje pokračující, trvalý  růst naší společnosti. Spojení barev modré a zelené ve firemní barvu tyrkysovou vyjadřuje propojení rovnováhy, rozvážnosti, důvěry a tradice.


Od října 2021 nahrazujeme tedy staré logo novou verzí. Modernější. Věříme, že výsledek naší práce vám bude blízký, váš tým PALA, s.r.o.Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na spolupráci v budoucích letech.
© 2024 PALA, s. r. o. | Všechna práva vyhrazena 

Programia - internetové obchody